Bizi Takip Edin
Ulaşım

BURSA TEXTILE SHOW 2024

Ulaşım

BURSA ULUSLARARASI FUAR MERKEZİ, TÜRKİYE
 

Bursa coğrafi ve tarihsel konumu, ülkenin önemli ve gelişmiş merkezlerine yakınlığı, ulaşım alternatiflerinin gelişmesini sağlamıştır. Bursa, İstanbul'a karayolu ile 90 dakika mesafededir.

İstanbul'dan, Bursa’ya hızlı feribot sefeleri ile kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

budo.burulas.com.tr
www.ido.com.tr
bus.burulas.com.tr

FUAR ALANINA ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM

BUTTİM (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi) Kavşağı’ndan döndükten sonra 400-500 metre kadar devam edin ve sağa dönün. Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

FUAR ALANINA TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM

BUTTİM’e (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi) giden toplu taşıma araçlarını kullanarak BUTTİM önünde inebilirsiniz. İndikten sonra Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ne yürüme mesafesi 10 dakikadır.

Santral garajdan (Kent Meydanı) BUTTİM yönüne hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. BUTTİM önünde indikten sonra fuar merkezine yürüme mesafesi 10 dakikadır. (Sky Tower önünde de inilebilir)

Kent Meydanı-Terminal (T2) tramvayına binerek Bölge Adliye / Müftülük durağında inebilirsiniz. Duraktan indikten sonra fuar merkezine yürüme mesafesi 10 dakikadır. (BUTTİM durağında da inilebilir. Yürüme mesafesi 15 dakikadır.)

Otobüs ile ulaşımda Bursa Fuar Merkezi otobüs durağında inebilirsiniz.